İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
VAN
Van Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

KARDELEN ANAOKULU KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ 23 Şubat 2018
foto
İlimiz Tuşba İlçesinde bulunan Kardelen Anaokulu öğrenci ve öğretmenleri Kurumumuzu Ziyaret etti. Anaokulu öğrenci ve öğretmenlerimize yönelik "Temel Afet Bilinci" Eğitimi verildi, ardından misafirlerimize kurumumuz gezdirilerek tanıtım ve bilgilendirmeler yapıldı.
[Devamı]
UMUT IŞIĞI ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ'NE EĞİTİM VERİLDİ 23 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, İpekyolu İlçesinde bulunan Umut Işığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çalışanlarına yönelik; Temel Afet Bilinci, Bina Tahliyesi, Yangın konularında eğitim verilerek Bina Tahliyesi ve Yangın söndürme tatbikatları yapıldı.
[Devamı]
BİL KOLEJİ'NE EĞİTİM VERİLDİ 22 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, İpekyolu İlçesinde bulunan Bil Koleji öğretmen ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci, Bina Tahliyesi, Yangın konularında eğitim verilerek Bina Tahliyesi, Yangın söndürme ve üst katlardan yaralı indirme ve tatbikatları yapıldı.
[Devamı]
MÜNCİ İNCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'NE EĞİTİM VERİLDİ 21 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, Tuşba İlçesinde bulunan Münci İnci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci, Bina Tahliyesi, Yangın konularında eğitim verilerek Bina Tahliyesi ve Yangın söndürme tatbikatları yapıldı.
[Devamı]
HASAN ALİ YÜCEL ANAOKULU KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ 21 Şubat 2018
foto
İlimiz Tuşba İlçesinde bulunan Hasan Ali Yücel Anaokulu Öğrenci ve Öğretmenleri Kurumumuzu Ziyaret etti. Anaokulu Öğrenci ve Öğretmenlerimize yönelik "Temel Afet Bilinci" Eğitimi verildi, Ardından Misafirlerimize Kurumumuz gezdirilerek tanıtım ve bilgilendirmeler yapıldı.
[Devamı]
POLATOĞLU ORTAOKULU'NA EĞİTİM VERİLDİ 20 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, Tuşba İlçesinde bulunan Polatoğlu Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci, Bina Tahliyesi, Yangın konularında eğitim verilerek Bina Tahliyesi ve Yangın söndürme tatbikatları yapıldı.
[Devamı]
BEŞİR DERNEĞİ ÇALIŞANLARINA EĞİTİM VERİLDİ 17 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır İşyeri'' kapsamında; Müdürlüğümüz personelleri tarafından; kurumumuz kampüsü içerisinde Beşir Derneği çalışanlarına yönelik, Temel Afet Bilinci ve Yangın konularında eğitim verilerek söndürme tatbikatı yapılmıştır.
[Devamı]
SALİH YILDIZ İLKOKULU'NA EĞİTİM VERİLDİ 15 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, Edremit İlçesinde bulunan Salih Yıldız İlkokulu öğretmen ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci ve Bina Tahliyesi konularında eğitim verilerek Bina Tahliye tatbikatı yapıldı.
[Devamı]
SALİH YILDIZ ORTAOKULU'NA EĞİTİM VERİLDİ 14 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, Edremit İlçesinde bulunan Salih Yıldız Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci ve Bina Tahliyesi konularında eğitim verilerek Bina Tahliye tatbikatı yapıldı.
[Devamı]
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENLERİNE EĞİTİM VERİLDİ 13 Şubat 2018
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır İşyeri'' kapsamında; Müdürlüğümüz personelleri tarafından; İlimiz Tuşba İlçesinde bulunan Hüseyin Çelik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenlerine yönelik, Yangın konularında eğitim verilerek uygulama tatbikatı yapılmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1011121314